Nanolash Eyelash Serum kondicionér pre rast rias 3 ml

Tip
17 bodov do vernostného systému
35,65 €
Skladom, odosielame ihneď
ks

Kód produktu: W5905669547000 Doprava a platba

Máte riedke, krátke a nadmerné mihalnice? Vyberte si vedomú starostlivosť s Nanolash a zdôraznite ich prirodzenú krásu!

Nanolash kondicionér na mihalnice je inovatívna receptúra, ktorá zaisťuje efektívne predĺženie a zahustenie chĺpkov od korienkov až po končeky. Kozmetika odporúčaná odborníkmi a najlepšie hodnotená spotrebiteľmi.

Už po 3-4 týždňoch používania Nanolash:
● riasy sú hustejšie a dlhšie,
● získať intenzívnu farbu,
● prestanú nadmerne vypadávať,
● línia mihalníc sa zvýrazní,
● a oči získajú krásny rám.

Nanolash kondicionér na mihalnice je založený na tých najlepších ošetrujúcich a stimulujúcich látkach, ktoré prenikajú do štruktúry chĺpkov už od prvej aplikácie. Pravidelné používanie kondicionéru na mihalnice Nanolash prináša výsledky už v prvých týždňoch. O zdravie svojich mihalníc a krásu svojho vzhľadu sa môžete postarať aj vďaka precízne zloženým ingredienciám.

Spôsob použitia: Nanolash kondicionér je vybavený tenkou kefkou, vďaka ktorej sérum jednoducho nanesiete na líniu mihalníc - rovnakým spôsobom, ako si linky kreslíte očnou linkou. Pred použitím však dôkladne odstráňte make-up, očistite a osušte očné okolie, aby sa zložky mohli vstrebať. Aplikáciu opakujte každý večer.

Nanolash môžu používať ľudia s citlivou pokožkou, tí, ktorí nosia kontaktné šošovky alebo po predĺžení a zahustení mihalníc.

merná jednotka ml

Alternatívne produkty3