Pravidelné doplnanie ponuky

Aby bola naša ponuka pre Vás zaujímavá, neustále pre Vás naskladňujeme a hladáme zaujimavé produkty zo sveta parfémov a kozmetiky.

Nenašli ste aj napriek tomu niečo, čo ste hľadali? alebo máte záujem o väčší odber produktov? Kontaktujte nás prostredníctvom tohoto formulára, určite sa budeme snažiť Vám vyhovieť.

Výhody získavate z každého nákupu

Každým nákupom, hodnotením, ći príspevkom v diskusi alebo na našes facebookovej stránke získavate vernostné body, ktorými si môžte uplatniť zľavy pre vaše ďalšie nákupy na našom eshope.

Viac o vernostnom programe si môžte prečítaľ tu.

Predávame férovo!

Sme tu pre vašu spokojnosť. Samozrejne, chyby sa stávajú. Ak sa nám neočakavene dopredá vami objednaný tovar, ihneď Vám to dáme vedieť.

Ak ste si objednali len jeden produkt, zašleme Vám darček, ktorým Vás snáď potešíme.

Ak nam chýba produkt pri viackusovej objednávke, zasielame Vám ju bez poštovného a balného. 

Samozrejme Vám dáme vedieť približný termín naskladnenia a následne chýbajúci produkt dopošleme.

Zakúpili ste nevhodný darček? Nevadí, u nás máte až 30 dní na vrátenie nepoužitého produktu bez akýchkoľvek poplatkov. Nebudeme od Vás žiadne pripoistenie zásielky pri vytvorení objednávky.

Doprava zdarma od 89 eúr

Čím väčšia objednávka, tým väčšia zľava! Vyskúšaj a nakúp nad 35 eúr. K tomu ak sa dostaneš nad 89 €, k zľave je aj poštovné zdarma.

Ak za menej ako 89, nevadí, aj tak máme cenovo veľmi dostupné spôspby dodanie objednávok.

Pre úložne služby - Zásielkovňa a Balík na Poštu len 2,75€, alebo dodanie Kurierom za 3 €.

Máte akékoľvek iné otázky? Sem s nimi - napíš nám kontaktným formulárom, emailom, alebo jednoducho zavolaj na 0911 886 446

Vianočné zasielanie

POZOR - odoslanie objednávok v predvianočnom období sa môže predĺžiť na 2-3 pracovné dni.

Všetky objednávky vybavujeme priebežne, garancia dodania do Vianoc platí pre všetky objednávky prijaté do utorka 17.12.2019, 12:00 hod. O odoslaní zásielky Vás budeme informovať emailom. S otázkou prípadného dodanie určitého produktu po tomto termíne nás prosím vpred kontaktujte na obchod@inparfemy.sk. 

ďakujeme za pochopenie