FacEvolution Hairplus, Starostlivosť o mihalnice a obočie, 4,5 ml

Akcia Tip Dámy
33 bodov do vernostného systému
67 €
Skladom, odosielame ihneď
ks

Staroslivosť o mihalnice a obočie viac

Výrobca: FacEvolutionKód produktu: 130149 Doprava a platba

Mihalnice  a obočie plné krásy s produktom FacEvolution Hairplus!

Mihalnice a obočie sú dôležitou súčasťou nášho vzhľadu a ich starostlivosť si vyžaduje špeciálnu pozornosť. S produktom FacEvolution Hairplus už nebudete musieť túžiť po dlhých a hustých mihalniciach alebo krásne tvarovanom obočí – s touto revolučnou starostlivosťou sa vaše sny stanú skutočnosťou.

Pre dámy a s účinnou dávkou 4,5 ml

Tento fenomenálny výrobok je určený špeciálne pre dámy, ktoré túžia mať krásne mihalnice a obočie. V balení s výbornou účinnou dávkou 4,5 ml, vám FacEvolution Hairplus poskytne dostatok produktu na dlhodobú starostlivosť o vaše mihalnice a obočie.

Starostlivosť o mihalnice a obočie, ako nikdy predtým

  • Dlhšie a hustejšie mihalnice – FacEvolution Hairplus obsahuje unikátnu zmes složiek, ktoré podporujú rast vlasov na mihalniciach. Vaše mihalnice budú hustejšie a dlhšie, čím vytvoríte fascinujúco žiarivý pohľad.
  • Krásne tvarované obočie – Prirodzený vzhľad obočia je dôležitý pre celkový vzhľad tváre. S FacEvolution Hairplus bude tvarovanie obočia jednoduchšie a výsledok bude perfektné, čo dodá vašej tvári šarm a výraz.

Odporúčaný produkt celebrit

FacEvolution Hairplus je produkt, ktorý je obľúbeným výberom mnohých celebrit, ktoré sa starajú o svoj vzhľad. Vytvorte si zažiarujúci výraz a pridajte do svojho života štipku elegance s týmto špičkovým produktom.

Určené pre pre dámy
Varianta 4,5 ml
Tester nie
Typ starostlivosť o mihalnice a obočie
Série hairplus

Alternatívne produkty3