Claresa, Go(o)d Oil! olejové sérum na riasy a obočie 8g

2,85 €
Do troch pracovných dní
ks

Výrobca: Claresa EAN: 5903819803785 Doprava a platba

Objavte ošetrujúcu silu séra GO(O)D OIL! na riasy a obočie! Inovatívne vegánske zloženie je bohaté na komplex blahodarných olejov: ricínový, arganový a slnečnicový olej, ako aj na acetát vitamínu E, ktorý je silným antioxidantom. Pri systematickom používaní olej regeneruje, ošetruje a posilňuje chĺpky rias a obočia, ktoré sú pružnejšie, vyživenejšie a hustejšie. Špeciálna kefka uľahčuje nanášanie séra od korienkov ku končekom.

TIP:
Vegánske zloženie bohaté na komplex prospešných rastlinných olejov obsahuje: ricínový olej, ktorý vyživuje, vyhladzuje a stimuluje rast vlasov; arganový olej, ktorý ošetruje a posilňuje chĺpky rias a obočia od korienkov až po končeky; slnečnicový olej, ktorý má regeneračné a hydratačné účinky. Acetát vitamínu E obsiahnutý v zložení je silný antioxidant, ktorý vytvára ochrannú bariéru proti škodlivým vonkajším faktorom.

APLIKÁCIA:
Sérum nanášajte pomocou pohodlnej kefky od korienkov ku končekom chĺpkov obočia a rias. Vzhľadom na zloženie na báze oleja sa prípravok nemôže používať na predĺžené riasy.

Merná jednotka g
Doba užívania voľne
Objem 8
Určené pre pre dámy
Konzistencia pleťové mlieko