Alterna, Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Leave-In Heat Protection Spray 125ml

Tip
9 bodov do vernostného systému
18,35 €
Skladom, odosielame ihneď - odosielame v deň objednánia, resp. nasledujúci pracovný deň
ks

Výrobca: Alterna EAN: 873509027362 Doprava a platba

Sprej na ochranu vlasov pred teplom obohatený o vitamíny, ktorý posilňuje pramene vlasov a zároveň ich chráni pred negatívnymi účinkami tepelného stylingu. Tento ošetrujúci sprej pomáha obnoviť a zapečatiť vlasy a zároveň poskytuje ochranu pred poškodením teplom až do 232 °C. Vytvára ochrannú bariéru okolo vlasových prameňov, ktorá zabraňuje lámaniu, štiepeniu končekov a krepovateniu pre jemné, poddajné a štýlovo upravené vlasy.

Kľúčové výhody:
- Pomáha utesniť povrch vlasov, aby sa opravili a predišlo ich poškodeniu.
- Preukázateľne posilňuje a znižuje lámavosť a štiepenie končekov až o 99 %.
- Vyživuje a uhladzuje pre ľahké rozčesávanie a úpravu účesu.
- Poskytuje tepelnú ochranu až do 232 °C.
- Uhladzuje pramene, takže sú hebké na dotyk.

Exkluzívny kaviár
1. Klinicky preukázané, že pomáha posilňovať vlasy a zároveň chráni pred tepelným poškodením až do 232 °C a znižuje lámavosť a štiepenie končekov o viac ako 99 %.
2. Obsahuje exkluzívnu technológiu Caviar Bond Enforcing Technology, ktorá pomáha obnovovať povrch vlasov a trhliny a štrbiny poškodených prameňov, aby obnovila mladistvý a zdravý vzhľad vlasov.
3Zloženie s luxusným výťažkom z kaviáru, bohatým na omega mastné kyseliny, vitamíny a minerály, pomáha brániť a chrániť pred faktormi, ktoré spôsobujú rýchlejšie starnutie vlasov (fyzikálne, chemické a prírodné).

Tento vitamínmi obohatený ošetrujúci sprej s technológiou Caviar Bond Enforcing chráni pramene pred teplom a zároveň posilňuje a uhladzuje vlasy. Vytvára ochrannú bariéru, zabraňuje lámaniu, štiepeniu končekov a krepovateniu vlasov, ktoré sú jemné, poddajné a pripravené na úpravu. Je klinicky dokázané, že sprej Caviar Restructuring Bond Repair Heat Protection Spray posilňuje a chráni vlasy pred poškodením teplom až do 232 °C, čím znižuje lámavosť a štiepenie končekov o viac ako 99 %.

Čo ešte potrebujete vedieť:
Zažite premenu už po jednom použití! Caviar Anti-Aging, inšpirovaný vedou o starostlivosti o pleť vlasov, je prvý komplexný rad produktov starostlivosti o vlasy od spoločnosti Alterna, ktorý pôsobí proti prirodzenému procesu starnutia, chemickému a environmentálnemu starnutiu tým, že vlasom dodáva tie najlepšie a najúčinnejšie zložky na obnovenie hydratácie, sily, živosti a pružnosti pre mladistvejší vzhľad vlasov. Každý výrobok obsahuje čistý kaviár z ikier ohrozeného jesetera, ktorý sa trvalo udržateľným spôsobom chová vo Francúzsku. Luxusný a bohatý na vitamíny, minerály a omega mastné kyseliny, ktoré pomáhajú obnoviť optimálnu lipidovú vrstvu vlasov - kľúč k zdravším a mladšie vyzerajúcim vlasom. Bez SLS/SLES, parabénov, ftalátov, DEA/TEA a syntetických farbív. Vhodné pre farbené vlasy.

Ako používať: Nastriekajte na čisté, uterákom vysušené vlasy pred fénovaním. Upravte podľa potreby.

Merná jednotka ml
Henna nie
Objem 125
Určené pre pre dámy
Konzistencia mist